SZKOLENIA

Nabór do czwartej grupy sekcji strzeleckiej SSD otwarty!

Sekcja Strzelań Bojowych (SSB) i Sportowa Sekcja Dynamiczna (SSD) to cykliczne zajęcia dla posiadaczy własnej broni. Zajęcia odbywają się  raz w tygodniu na strzelnicy „Hajduki” w Chorzowie.

Obecnie prężnie działają już trzy 6-osobowe pistoletowe sekcje strzelań dynamicznych SSD.

Od stycznia 2024 rusza także sekcja strzelectwa bojowego SSB.  

UWAGA:

Obecnie wszystkie działające sekcje SSD (poniedziałkowa, środowa i czwartkowa) są zapełnione. Przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową. Jeżeli zbierze się odpowiednia liczba osób otworzymy czwartą grupę SSD, której zajęcia będą odbywały się we wtorki.

Jest także otwarty nabór do sekcji bojowej, która docelowo rusza na początku 2024 roku. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach sekcji bojowej SSB jest posiadanie odpowiednich umiejętności strzeleckich i przynajmniej miesięczny staż w sekcji sportowej SSD.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach sekcji SSD jest posiadanie własnej broni (pistolet i niezbędne wyposażenie) i przynajmniej podstawowe umiejętności posługiwania się nią w wypadku sekcji dynamicznych lub minimum średniozaawansowane / zaawansowane umiejętności w wypadku chęci dołączenia do sekcji strzelectwa bojowego.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu o godzinie 20:00 na strzelnicy Hajduki w Chorzowie.

Zajęcia poszczególnych działających sekcji SSD odbywają się odpowiednio w poniedziałki, środy i czwartki.

Płatność 600 PLN za miesiąc zajęć z góry. W cenie 4 zajęcia w miesiącu (raz w tygodniu). W wypadku nieobecności można odrobić zaległe zajęcia na innej grupie.

Zgłoszenia i pytania:

– wysyłając mail na adres: szkolenia@hybridtactics.pl

Szkolenia indywidualne

Zajęcia realizujemy popołudniami, w tygodniu, na strzelnicy „Hajduki” w Chorzowie lub strzelnicy „TAS”  w Przyszowicach koło Gliwic.

Koszt godziny zegarowej zajęć indywidualnych, dla posiadaczy własnej broni i amunicji, to 250 PLN za szkolenie i 50PLN opłaty za strzelnicę.

Płatność za szkolenie przelewem przed zajęciami (nr konta zostanie podany w mailu) lub na miejscu przelewem na telefon. Nie przyjmujemy gotówki.

Opłata za strzelnicę możliwa do uiszczenia na miejscu kartą lub gotówką (tylko w wypadku strzelnicy Hajduki).

Rezerwacja terminów:

– wysyłając mail na adres: szkolenia@hybridtactics.pl

– pytania pod numerem telefonu:

+ 48 887 09 08 07